Tým

My jsme Autentická Média

Lubomír Novohradský
CEO, režisér

Miluji výzvy, které mě posouvají dál, a to i se špetkou humorných neúspěchů, které potkávám, ale zároveň nevzdávám! Video produkce je hrou, kde nerad prohrávám.

Robert Kuropatwa
moderátor

Vlk samotář.
Zn.: nekouše, rozumí sázkařskému byznysu a nekorektní humor je jeho druhé jméno.

Tadeáš Mikulecký
střihač, kameraman

Jsem multifunkčním členem produkčního týmu - mám totiž na starosti jak kameru, světla a zvuk, tak i kompletní postprodukci!
Mám dobré oko na skládání jednotlivých záběrů, takže i ze statického rozhovoru v podcastu vytvořím pro diváka dynamický zážitek, který bude hltat všemi smysly.

Andrej Kouřil
IT specialista

Jsem programátor, který se neustále pohybuje na hraně technologických inovací. Zamilovaný do světa kódu a nekonečného možnosti vytváření skvělých řešení, nejen pro práci, ale i pro zlepšení každodenního života. Mé specializace zahrnují webové aplikace, mobilní vývoj a umělou inteligenci. Rád se podílím na inovativních projektech, které mění svět k lepšímu.

Přátelskou a otevřenou atmosféru ti ve svém inzerátu nabídne každá firma. U nás ovšem zjistíš, co tato slova opravdu znamenají! Těšit se můžeš na útulný dog-friendly office a partu autentických lidí, kteří se ve své práci navzájem podporují a kritiku od nich uslyšíš pouze konstruktivní. Bez vzájemné důvěry a upřímnosti to u nás zkrátka nejde!

Hledáme nové lidi

Chceš také pracovat v Čechách nevídaném prostředí, kde ti tvůj CEO klidně uvaří snídani a záleží mu na tvém kariérním rozvoji stejně jako osobním? Neváhej a přidej se k nám!

Spolupracují firmy

Firmy se kterými sdílíme cestu za lepším mindsetem.

Firma 1
Firma 1
Firma 1
Firma 1
Firma 1
Kontakt

Pojďme společně lidem zlepšovat mindset

Zdravím, jsem Lubomír Novohradský.
Souhlasíš s naší filozofií?
Chceš s námi pracovat? 
Napiš nám.

Autentická média s.r.o.
V Novém Hloubětíně 874/12
198 00 Praha 14I
Č: 09542515