Služby

Dělali jsme live stream pro Slotegrator!

27.1.2022
Autor:
Vasek Parizek

Před nedávnem nás oslovila společnost Slotegrator ohledně nabídky spolupráce, abychom pro jejich společnost zprostředkovali livestream. Neváhali jsme a pustili jsme se do toho. Nyní můžeme říct, že se Slotegratorem spolupracujeme od října 2021, příčemž průměrně jejich každý livestream trvá hodinu.

Rádi byste streamovali svou událost? Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktovat

Jak probíhala spolupráce se společností Slotegrator?

Zprvu nás kontaktovala paní Sofie ohledně prvního livestreamu, který probíhal 12. října 2021. Následně jsme domluvili místo, kde se úvodní livestream konal, konkrétně šlo o malý sál v pražském Vnitroblocku. Sehnali jsme si potřebnou techniku, kterou jsme potřebovali pro zprostředkování a následně jsme si přichystali scénu.

Snímek monitorů

Po skončení livestreamu byl domluven další termín na listopad. 26. listopadu 2021. I v tento den jsme znovu streamovali, ale tentokrát ve francouzském institutu v Praze. Každý stream trval něco okolo jedné hodiny.Máte zájem o livestream přenos? Objednejte si ho!

A co o nás píše paní Sofie z Slotegrator?

Slotegrator is thankful to Zabavna Media for cooperation in live-streaming our corporate event :) The goal was not easy: use different angles to create a dynamic atmosphere for an online event. Radka and Vaclav are attentive, professional, and responsible people. We are happy to see them over and over again!